Oki Doki Hostel

Zarezerwuj pokój bezpośrednio.Tu zawsze taniej niż na jakimkolwiek portalu

 

 

 

Witamy w jedynym w swoim rodzaju, nowo otwartym  Oki Doki Old Town!

To jeden z naszych 2 hosteli w Warszawie,.Tym bardziej, że Oki Doki Old Town łączy funkcje hotelu i  hostelu otwarty w lipcu 2017 z myślą o ludziach ciekawych świata. Każdy znajdzie u Nas coś dla siebie, od ekskluzywnych pokoi prywatnych po przestronne pokoje wieloosobowe.

Jednym słowem, jesteśmy miejscem na każdą kieszeń, więc możesz spać ze spokojną głową!

Patio z tyłu hostelu sprawia, że nawiązywanie nowych znajomości staje się łatwiejsze. To tam powstają przyjaźnie, często te na całe życie!

Jeśli czegoś potrzebujesz – zapytaj naszą obsługę. Jesteśmy młodzi, otwarci i znamy Warszawę jak własną kieszeń. Chętnie doradzimy co zrobić i gdzie pójść.
Przeżyj z nami niezapomniane chwile i zakochaj się w Warszawie!

Wiadomość dnia!!!!! Oki Doki Old Town Hostel zdobył najwyższe światowe wyróżnienie dla hostelu. Hoscar 2020. Jest to także najwyższe wyróżnienie dla dla hostelu z Warszawy kiedykolwiek . Przyznawane jest na podstawie dziesiątek milionów opinii użytkowników Portalu. W tym roku uznani byliśmy za 4 najlepszy naświećie hostel średniej wielkości. Oki Doki rules.

Nasz hostel mieści się w XVIII wiecznym budynku na Warszawskim Starym Miescie. Starówka jest na Liście Światowego Dziedzictwa Unesco! Otoczony restauracjami i miejscami pamięci historycznej pozwala na odkrywanie nowych historii każdego dnia.

Sprawdź jak pasja staje się sposobem na życie. Właściciele hostelu to para doświadczonych podróżników. Oki Doki to legenda, a my nadajemy jej nowe światło. Naszym marzeniem jest stworzyć najlepszy hostel w Europie!