Rezerwacja

Zarezerwuj pokój.

Tutaj można dokonać rezerwacji.

REZERWACJE INDYWIDUALNE

 • Internetowy system rezerwacji wymaga podania danych karty kredytowej, co jest pełnym potwierdzeniem rezerwacji. Pozwala to na natychmiastowe zagwarantowanie miejsca w naszym hostelu!
 • Numer karty kredytowej służy jedynie do potwierdzenia rezerwacji – nie obciążamy Twojej karty, płacisz na miejscu, już po przyjeździe!
  Podane ceny są aktualne w momencie robienia rezerwacji, nie ulegną zmianie po podaniu danych karty. Ceny noclegu mogą wzrosnąć, jako że ceny noclegów zależą od wielu czynników (to znaczy, że mogą się zmieni, jeśli będziesz zwlekać z rezerwacją).
 • Nie pobieramy żadnej prowizji, ani nie mamy ukrytych kosztów – zarezerwuj bezpośrednio u nas, a unikniesz dodatkowych opłat! Nawet jeśli zdecydujesz się anulować swój pobyt i dasz nam znać odpowiednio wcześnie, nie stracisz opłaty portalowej – tutaj po prostu jej nie ma. 🙂

PAMIĘTAJ! REZERWUJĄC NOCLEG BEZPOŚREDNIO, ZAWSZE  ZYSKUJESZ

ZASADY ANULACJI

 • w przypadku powiadomienia hostelu (mail/telefon) o chęci anulacji do dnia poprzedzającego przyjazd do godziny 9:00 - brak opłat.
 • W przypadku późniejszego powiadomienia nas, pobierzemy opłatę równoważną cenie pierwszej nocy Twojej rezerwacji.
 • W przypadku niepowiadomienia nas – pobierzemy opłatę w wysokości kosztu całej rezerwacji.

REZERWACJE GRUPOWE (powyżej 8 osób/powyżej 4 pokoi)

 • Jeśli chcesz zrobić rezerwację grupową (powyżej 8 osób/powyżej 4 pokoi), napisz do nas! Rezerwacje grupowe robione za pomocą strony internetowej nie są gwarantowane. Zapytanie o rezerwacje grupowe prosimy kierować pod adres okidoki@okidoki.pl .
 • Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prowadzenie baru z alkoholem nie przyjmujemy grup szkolnych z uczestnikami poniżej 18 roku życia.

REZERWACJE W SPECJALNYCH TERMINACH

 • Rezerwacje obejmujące noc Sylwestrową wymagają pełnej i bezzwrotnej przedpłaty przed 15 listopada. Jeśli chcesz spędzić z nami Sylwestra, ale robisz rezerwację już po tym terminie, dokonaj przedpłaty najszybciej jak to możliwe. Na ten termin akceptujemy jedynie rezerwacje na minimum 2 noce. Jeśli chcesz dokonać przedpłaty w inny sposób niż z wykorzystaniem karty kredytowej (np. przelewem), daj nam znać podczas robienia rezerwacji! Do zobaczenia w Oki Doki!

RODO- Klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w imieniu administratora, OKI DOKI HOSTELS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-238) przy ul. Długiej 6,  NIP 525-22-73-473, informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka OKI DOKI HOSTELS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Długiej 6, NIP 525-22-73-473, wpisana do KRS pod numerem 0000171277, tel. + 48 22 828 01 22, e-mail: okidoki@okidoki.pl
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
 • zawarcia, wykonania i kontynuacji umów kupna/sprzedaży towarów i usług oferowanych przez administratora
 • wykonania ciążących na administratorze obowiązków prawnych (w szczególności: wystawianie i przechowywanie faktur/dokumentów sprzedaży i innych dokumentów księgowych, rozpatrywanie reklamacji)
 • ustalenia, obrona i dochodzenie roszczeń
 • marketingu bezpośredniego
 • tworzenia zestawień analiz i statystyk (na potrzeby wewnętrzne administratora)
 • weryfikacji wiarygodności płatniczej
 • wsparcia obsługi
 • szeroko pojętej współpracy handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, d, e, f lub art. 9 ust. 1 oraz ust. 2 lit. a, b, c, d, h, i, j - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
 1. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres adekwatny i nie dłuższy od okresów zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w poszczególnych obszarach przetwarzania danych osobowych.
 2. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych   osobowych; sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych lub cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
 3. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 4. Podanie danych osobowych jest ustawowym warunkiem zawarcia umowy i jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niewykonaniem umowy. W pozostałych przypadkach opiera się na dobrowolnej zgodzie osoby udostępniającej swoje dane osobowe lub przepisach prawa (w szczególności ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. - RODO), jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niemożliwością wykonania umowy.
 5. Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).

Szczegółowe informacje dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są tu: http://www.cloudbeds.com/terms/

ZAPYTANIE O DOSTĘPNOŚĆ

Jeżeli nie chcesz podawać danych karty kredytowej, przejdź do sekcji ‘Rezerwacja mailowa’ poniżej. Wypełnij podany formularz, a my odpiszemy w ciągu 24h i zapoznamy Cię z naszą ofertą dostępną w terminie, który Cię interesuje.

Wiek gości

Please confirm your reservation 48h (2 days) prior to arrival.
If you are coming later then 3pm, please reconfirm additionally the same day, or previous night.
If we are high on bookings, and you will not confirm in the expected time, your reservation will be cancelled (This mean 2 hours after the expected time you put above) . We only accept email confirmations. If you want to stay for 2 day or longer or during a weekend in a private room (all beds in a room) we require our on line booking . You will receive details in the mail confirmation. The reservation is valid with a confirmation only. If a specific dorm bed you require is not available, we book in a smaller room and if this is not available in a bigger.

Rodzaj pokoju

Ewentualne zniżki

 

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Oki Doki Hostels Sp.z o.o.
tel. (+48)228280122
Skype: okidokihostel
e-mail: okidoki@okidoki.pl
Bank ING Bank Śląski S.A.
35 1050 1025 1000 0022 7436 0011
IBAN: PL 35 1050 1025 1000 0022 7436 0011
BIC (SWIFT): INGBPLPW
Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres okidoki@okidoki.pl po jego dokonaniu.
Jeżeli chcieliby Państwo zmienić pokój prywatny na wieloosobowy, prosimy o kontakt mailowy. Jeśli w wybranym terminie nie dysponujemy już pokojami prywatnymi, zapraszamy do naszego art hotelu Castle Inn przy Placu Zamkowym.   castleinn.pl

Best Deal Guarantee | BOOK DIRECT