Jak do nas dojechać

Z Dworca Centralnego (Warszawa Centralna)/ Warszawa Śródmieście:  Możesz dotrzeć do nas autobusem 518: Kup bilet jednorazowy (normalny 4,40zł) w maszynie ZTM. Wyjdź z metra na ulicę Jana Pawła II (nie musisz przechodzić przez ulice) Autobus numer 518 odjeżdza z przystanku Warszawa Centralna 18 - 6 przystanków i wysiadasz na przystanku pl. Krasińskich. Później idź prosto ulicą Długą i jesteś u celu (ul. Długa 6). W naszym budynku znajdują sie jeszcze restauracja Meksykańskie "Ciao Napoli".

Z Lotniska Chopina: Autobusem - Kup bilet w automacie, jest ważny aż 75 więc nie musisz się spieszy!

Pociągiem - Wsiądź w pociag S3 do stacji Warszawa Centralna - a następnie podążaj za instrukcją dla tego miejsca! (powyżej)

Taxi - upewnij sie że wsiadasz do taksówki z odpowiednią licencją stojącą tuż przed terminalem. Napewno zobaczysz też Pana w pomarańczowej kamizelce zajmującego się koordynacją taksówek. Doradzamy nie korzystac z ofert transportu od kierowców będących w środku terminala - są najcześciej nieuczciwi. Taryfy taksówkarskie powinny być widoczne na szybie samochodu. Cena przejazdu to ok 45zł w taryfie dzienniej i 75 zł w taryfie nocnej

Best Deal Guarantee | BOOK DIRECT