To get the best offers ever become our fan on Facebook!

Twitter Facebook

// ZAREZERWUJ POKÓJ

Tutaj możesz dokonać rezerwacji

Jest to bezpieczna rezerwacja online przy użyciu karty kredytowej.

Rezerwacja jest dokonana i potwierdzona natychmiast. Karta kredytowa nie jest obciążana w momencie rezerwacji jest jedynie sprawdzana.

Rezerwacja online jest wymagana zawsze, kiedy rezerwowany jest pokój na 2 lub więcej nocy lub dwa lub więcej pokoi na jedną noc. Alternatywnie możliwa jest także przedpłata dokonana przy użyciu przelewu bankowego (dane poniżej). Ceny podane na stronie rezerwacji są aktualne tylko w momencie dokonania rezerwacji online i mogą ulec zmianie.

Bardzo często ceny noclegów rezerwowanych bezpośrednio przez nasz system on line są niższe niż bezpośrednio w hostelu lub na portalach rezerwacyjnych  (te ustalane mailem czy telefonicznie czy podane na miejscu), nigdy natomiast nie są wyższe.

W przypadku anulowania rezerwacji do 24 godzin przed datą przyjazdu, hotel nie obciąży Gościa opłatą za anulowanie rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie, hotel obciąży Gościa opłatą za pierwszą noc . W przypadku nie pojawienia się Gościa w hotelu, hotel obciąży Gościa pełną opłatą za zarezerwowany pobyt.Nie obciążamy karty przy rezerwacji, więc w przypadku wczesnej rezygnacji nie tracicie państwo depozytu 10-15% pobieranego i zatrzymywanego przez portale pośredniczące w dokonywaniu rezerwacji.

Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji 8 bądź więcej miejsc noclegowych lub 4 bądź więcej pokoi, prosimy o użycie opcji “REZERWACJE GRUPOWE” – patrz prawa strona. Rezerwacje grupowe dokonane z pominięciem opcji ‘Rezerwacje grupowe’ nie są gwarantowane.

Rezerwacje na Noc Sylwestrową wymagają pełnej i bezzwrotnej przedpłaty do dn. 15 listopada. Rezerwacje zrobione po 15 listopada muszą być przedpłacone niezwłocznie po ich dokonaniu. Na Sylwestra przyjmujemy tylko rezerwacje na co najmniej dwa dni. Jeśli chcieliby Państwo wybrać inną formę przedpłaty niż obciążenie to bardzo prosimy o informacje w polu “uwagi”.

Jeżeli nie dysponują Państwo kartą kredytowa, lub nie chcą jej podawać, prosimy o dokonanie rezerwacji mailowej korzystając z poniższego formularza. Odpowiedź przesyłamy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Numer telefonu

Narodowość

Adres

Data przyjazdu
      

Data wyjazdu
      

Liczba Gości   

Wiek Gości   

Cel przyjazdu

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji dokladnie 2 dni przed przyjazdem.
Jesli pojawią sie Państwo po 15.00 prosimy o dodatkowe potwierdzenie przyjazdu, w dniu na który jest zrobiona rezerwacja lub w nocy poprzedzajacej przyjazd. W sytuacji gdy mamy wielu gości, a Państwo nie potwierdzicie w wymaganym czasie rezerwacja może by usunięta.

Prosimyo dokonywanie rezerwacji online lub przedpłaty w przypadku gdy rezerwacja jest równa lub przekracza 2 noclegi lub jeden nocleg, ale w weekend w prywatnym pokojul. Potwierdzenie powinno mieć formę maila lub faksu. Dokładne warunki prześlemy w potwierdzeniu (nie dotyczy pojedyńczych łóżek w pokojach wieloosobowych). Wysokośc wymaganej przedpłaty podamy w mailu

Proszę wybrać pokój
 miejsce w pokoju 8-osobowym<br> miejsce w pokoju 6- lub 5-osobowym <br> miejsce w damskim pokoju 3-osobowym<br> pokój dwuosobowy bez łazienki (dwa osobne łóżka)<br> pokój dwuosobowy bez łazienki (jedno szerokie łóżko)<br> pokój dwuosobowy z łazienką (dwa osobne łóżka)<br> pokój dwuosobowy z łazienką (jedno szerokie łóżko)<br> pokój jednoosobowy bez łazienki<br>

Uwagi

Proszę wpisać kod z obrazka
captcha


Oki Doki Hostels Sp.z o.o.
Plac Dąbrowskiego 3
00-057 Warszawa

tel. (+48)228280122

Skype: okidokihostel
e-mail: okidoki@okidoki.pl

Bank PEKAO S.A.
20 1240 6292 1111 0010 5759 7156
IBAN: PL 20 1240 6292 1111 0010 5759 7156
BIC (SWIFT): PKOP PL PW

Jeśli robią Państwo przelew, prosimy o umieszczenie daty przyjazdu i nazwiska, na które jest rezerwacja w tytule przelewu.
Jeśli Państwo chcielibyście pozostać taniej w pokoju prywatnym co najmniej 3 noce mamy jeszcze inne opcje do zaoferowania w ramach hostelu. Zapraszamy także do  przepięknych pokoi w Castle Inn na Starym mieście

Comments are closed.// nie czekaj

ZAREZERWUJ POKÓJ


// oferujemy także

ZAREZERWUJ U NAS

wycieczki grupy
przewodnik warszawa

// Member of the Famous Hostel Group

Famous Hostel Group

// Audioprzewodniki po Warszawie

Audioprzewodniki po Warszawie
skype

// podróżujemy po świecie

ZOBACZ NASZ FOTOBLOG

From Warsaw To banner

// znajdź nas w sieci

ZOBACZ NAS NAMobilna wersja strony \ Mobile Website