To get the best offers ever become our fan on Facebook!

Twitter Facebook

// JAK DO NAS DOTRZEĆ

Jesteśmy w samym centrum Warszawy

Hostel Oki Doki mieści się w samym centrum miasta, w zacisznym miejscu okrążonym przez kasztanowce, przy Placu Dąbrowskiego 3. Plac znajduje się przy Pałacu Kultury i skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

Z Dworca Centralnego można dotrzeć do hostelu pieszo – ok. 10 min. spacerem.  Wyjdź  z dworca na ulicę  Emilii Plater i kieruj się w lewo. Po prawej stronie będziesz miał Pałac Kultury, po lewej zaś miniesz Hotel Intercontinental.  Po 5 min dojdziesz do ul. Świętokrzyskiej, skręć w nią w prawo i kieruj się w stronę ul. Marszałkowskiej. Po 7 minutach dojdziesz do ul. Marszałkowskiej, mijając budowę metra przejdź na jej drugą stronę. Następnie kieruj się w lewo i po 100metrach za Kinoteatrem Bajka(Kwadrat) skręć w prawo w ulicę Rysią.  Za zakrętem przejdź jeszcze na drugą stronę ulicy Szkolnej a po 50 metrach zobaczysz po prawej ręce Hostel (na dole jest bank).

Z Portu Lotniczego Fryderyk Chopina ,Okęcie możesz dojechać do nas autobusem 175 – wysiądź na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, wejdź w podziemny pasaż – możesz przejść lub podjechać jeden przystanek w kierunku Pl. Bankowego metrem do stacji Metro Świętokrzyska. LUB szybkim pociągiem do stacji Warszawa Centralna lub Warszawa Śródmieście- kliknij na ostatni kwadrat na dole strony, by poznać szczegółowy rozkład http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=708&c=100&l=1

Z Portu Lotniczego Modlin, Najpierw autobusem  do przystanku kolejowego  Modlin. Z Modlina mamy dwie trasy pociągów. Pierwsza, gdy pociąg jedzie w kierunku na Port Lotniczy Fryderyka Chopina , w tym przypadku wysiadamy na stacji Warszawa Centralna/Warszawa Śródmieście i z tąd idziemy tak jak wcześniej opisano z Dworca Centralnego. Gdy Pociąg jedzie w kierunku Warszawa Zachodnia, wysiadamy na stacji Warszawa Gdańska. Po wyjściu szukamy wejścia do metra, jedziemy dwa przystanki w kierunku Kabaty. Wysiadamy na stacji Świętokrzyska i po i jesteśmy przy Tetrze Bajka/Kwadrat mamy jeszcze do przejścia minutę. Dojazd z ciężkim bagażem jest łatwiejszy w ostatniej wersji.

Sprawdź MOMONDO i znajdź tanie loty do Warszawy!

tel. (+48) 022 8280122
Z Dworca autobusowego Zachodnia i Przystanków Polskiego BusaZ dworca autobusowego Zachodniego autobusem 127 do Centrum, z Centrum 1 przystanek metrem(Młociny) lub tramwajem do Świętokrzyskiej. Od przystanku Polskiego Busa Młociny lub Wilanowska metrem także do stacji Świętokrzyska. Stad jak od teatru Kwadrat (powyżej)
Od przystanków Polskiego BusaOd przystanków Polskiego Busa (Młociny i Wilanowska) wsiadamy do metra przy przystanku, jedziemy do stacji Świętokrzyska. Tam wyjście numer 1 przy teatrze Kwadrat.
Skype: okidokihostel

e-mail: okidoki@okidoki.pl

 

 

 

Comments are closed.// nie czekaj

ZAREZERWUJ POKÓJ


// oferujemy także

ZAREZERWUJ U NAS

wycieczki grupy
przewodnik warszawa

// Member of the Famous Hostel Group

Famous Hostel Group

// Audioprzewodniki po Warszawie

Audioprzewodniki po Warszawie
skype

// podróżujemy po świecie

ZOBACZ NASZ FOTOBLOG

From Warsaw To banner

// znajdź nas w sieci

ZOBACZ NAS NAMobilna wersja strony \ Mobile Website