To get the best offers ever become our fan on Facebook!

Twitter Facebook

// O NAS

Poznaj OkiDoki

 

Oki Doki Hostel jest od niedawna członkiem stowarzyszenia Europ’s Famous Hostels. Tylko jednen hostel w ramach stowarzyszenia może znajdować się  w jednej lokalizacji. Są to zawsze najlepsze i spełniające surowe kryteria obiekty.  Zawsze bardzo przyjazne.

Sprawdź sam czy jesteśmy najlepsi i jak bardzo jesteśmy inni. Doskonała lokalizacja, świetne ceny, każdy pokój zaprojektowany przez innego artystę, międzynarodowa, rodzinna i przyjacielska atmosfera. Dysponujemy pokojami 2-osobowymi z łazienkami i bez a także pokojami 3,4,6 i 8 osobowymi. Do dyspozycji gości są: bezpłatny dostęp do Internetu (także bezprzewodowy), kuchnia samoobsługowa, BAR, pralnia, wypożyczalnia rowerów, bawialnia, sklepik z pamiątkami o Warszawie.

Oki Doki to miejsce pomyślane jako alternatywa noclegu dla indywidualistów – tanie, w centrum miasta, z nieprzeciętnym wystrojem, każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny.

To pierwszy w Warszawie Art Hostel. W dobie supermarketów i innych molochów postanowiliśmy stworzyć coś bardzo osobistego. Służymy wszystkim, którzy czują się indywidualistami i tak lubią być traktowani. Każdy pokój zaaranżowany jest w innym stylu, projektowany przez inną osobę. Pokoje nie są numerowane, ale mają swoje nazwy. Do obsługi hostelu zatrudnieni zostali młodzi, kochający Warszawę ludzie, znający jej historię i miejsca warte zobaczenia, a także bywający w klubach i na wernisażach.

Dbamy nie tylko o wygodę, ale także bezpieczeństwo naszych gości- hostel Oki Doki jest jedynym w Warszawie, w którym zainstalowano automatyczny system przeciwpożarowy. W razie zagrożenia system wysyła natychmiastowy sygnał do Straży Pożarnej.

Skype: okidokihostel

tel. (+48)228280122

e-mail: okidoki@okidoki.pl

Free Hostel Bookings - cleanest hostel Free Hostel Bookings - top location Free Hostel Bookings - best staff Free Hostel Bookings - top rated Hostels

winner10copy

Dodatkowo w hostelu:

Darmowy:

 • internet, w tym internet bezprzewodowy WiFi,
 • sejf,
 • przechowalnia bagażu,
 • zamykane szafki w salach wieloosobowych,
 • lodówka,
 • kuchnia samoobsługowa
 • bankomat na terenie budynku

ponad to:

 • sala telewizyjna z wygodnymi sofami,
 • bar-klub – miejsce gdzie można napić się piwa, odpocząć, porozmawiać z gośćmi z całego świata,
 • informacja turystyczna i kulturalna – polecamy najlepsze kluby, puby i restauracje,
 • sprzedaż przewodników, planów i map,
 • galeria,
 • bardzo tania pralnia na żetony
 • sklepik z artykułami pierwszej potrzeby (szczotki do zębów, golarki, bilety ZTM itp.)

DZIECI MILE WIDZIANE – dzieci do lat 3 nocują bezpłatnie w pokojach prywatnych.
Możliwość zapłaty kartą kredytową – Visa, Maestro i Mastercard

Jesteśmy otwarci całą dobę.  Zameldowanie od godziny 15, wymeldowanie do 11 rano. Chociaż może się zdarzyć, że pokój jest dostępny wcześniej.

Uwaga!
Jeśli szukacie Państwo pokoju prywatnego, zapraszamy do  nowego ekskluzywnego obiektu przy Placu Zamkowym w Warszawie. Każdy pokój został zaprojektowany przez innego artystę i Castle Inn jest  10 metrów od Zamku Królewskiego.

http://www.castleinn.pl/

Comments are closed.// nie czekaj

ZAREZERWUJ POKÓJ


// oferujemy także

ZAREZERWUJ U NAS

wycieczki grupy
przewodnik warszawa

// Member of the Famous Hostel Group

Famous Hostel Group

// Audioprzewodniki po Warszawie

Audioprzewodniki po Warszawie
skype

// podróżujemy po świecie

ZOBACZ NASZ FOTOBLOG

From Warsaw To banner

// znajdź nas w sieci

ZOBACZ NAS NAMobilna wersja strony \ Mobile Website