Rezerwacja

Zarezerwuj pokój.

Tutaj można dokonać rezerwacji.

REZERWACJE INDYWIDUALNE

 • Internetowy system rezerwacji wymaga podania danych karty kredytowej, co jest pełnym potwierdzeniem rezerwacji. Pozwala to na natychmiastowe zagwarantowanie miejsca w naszym hostelu!
 • Numer karty kredytowej służy jedynie do potwierdzenia rezerwacji – nie obciążamy Twojej karty, płacisz na miejscu, już po przyjeździe!
  Podane ceny są aktualne w momencie robienia rezerwacji, nie ulegną zmianie po podaniu danych karty. Ceny noclegu mogą wzrosnąć, jako że ceny noclegów zależą od wielu czynników (to znaczy, że mogą się zmieni, jeśli będziesz zwlekać z rezerwacją).
 • Nie pobieramy żadnej prowizji, ani nie mamy ukrytych kosztów – zarezerwuj bezpośrednio u nas, a unikniesz dodatkowych opłat! Nawet jeśli zdecydujesz się anulować swój pobyt i dasz nam znać odpowiednio wcześnie, nie stracisz opłaty portalowej – tutaj po prostu jej nie ma. 🙂

PAMIĘTAJ! REZERWUJĄC NOCLEG BEZPOŚREDNIO, ZAWSZE  ZYSKUJESZ

ZASADY ANULACJI

 • w przypadku powiadomienia hostelu (mail/telefon) o chęci anulacji do dnia poprzedzającego przyjazd do godziny 9:00 - brak opłat.
 • W przypadku późniejszego powiadomienia nas, pobierzemy opłatę równoważną cenie pierwszej nocy Twojej rezerwacji.
 • W przypadku niepowiadomienia nas – pobierzemy opłatę w wysokości kosztu całej rezerwacji.

REZERWACJE GRUPOWE (powyżej 8 osób/powyżej 4 pokoi)

 • Jeśli chcesz zrobić rezerwację grupową (powyżej 8 osób/powyżej 4 pokoi), napisz do nas! Rezerwacje grupowe robione za pomocą strony internetowej nie są gwarantowane. Zapytanie o rezerwacje grupowe prosimy kierować pod adres okidoki@okidoki.pl .
 • Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prowadzenie baru z alkoholem nie przyjmujemy grup szkolnych z uczestnikami poniżej 18 roku życia.

REZERWACJE W SPECJALNYCH TERMINACH

 • Rezerwacje obejmujące noc Sylwestrową wymagają pełnej i bezzwrotnej przedpłaty przed 15 listopada. Jeśli chcesz spędzić z nami Sylwestra, ale robisz rezerwację już po tym terminie, dokonaj przedpłaty najszybciej jak to możliwe. Na ten termin akceptujemy jedynie rezerwacje na minimum 2 noce. Jeśli chcesz dokonać przedpłaty w inny sposób niż z wykorzystaniem karty kredytowej (np. przelewem), daj nam znać podczas robienia rezerwacji! Do zobaczenia w Oki Doki!

ZAPYTANIE O DOSTĘPNOŚĆ

Jeżeli nie chcesz podawać danych karty kredytowej, przejdź do sekcji ‘Rezerwacja mailowa’ poniżej. Wypełnij podany formularz, a my odpiszemy w ciągu 24h i zapoznamy Cię z naszą ofertą dostępną w terminie, który Cię interesuje.

Wiek gości

Please confirm your reservation 48h (2 days) prior to arrival.
If you are coming later then 3pm, please reconfirm additionally the same day, or previous night.
If we are high on bookings, and you will not confirm in the expected time, your reservation will be cancelled (This mean 2 hours after the expected time you put above) . We only accept email confirmations. If you want to stay for 2 day or longer or during a weekend in a private room (all beds in a room) we require our on line booking . You will receive details in the mail confirmation. The reservation is valid with a confirmation only. If a specific dorm bed you require is not available, we book in a smaller room and if this is not available in a bigger.

Rodzaj pokoju

Ewentualne zniżki

 

Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Oki Doki Hostels Sp.z o.o.
Plac Dabrowskiego 3
00-057 Warszawa
tel. (+48)228280122
Skype: okidokihostel
e-mail: okidoki@okidoki.pl
Bank ING Bank Śląski S.A.
35 1050 1025 1000 0022 7436 0011
IBAN: PL 35 1050 1025 1000 0022 7436 0011
BIC (SWIFT): INGBPLPW
Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres okidoki@okidoki.pl po jego dokonaniu.
Jeżeli chcieliby Państwo zmienić pokój prywatny na wieloosobowy, prosimy o kontakt mailowy. Jeśli w wybranym terminie nie dysponujemy już pokojami prywatnymi, zapraszamy do naszego drugiego hostelu – Oki Doki Old Town lub do art hotelu Castle Inn.

Comments are closed.